ابزار آلات ساختمانی
خانه / اره گردبر / قیمت دستگاه گردبر چوب ارزان

قیمت دستگاه گردبر چوب ارزان

قیمت دستگاه گردبر چوب ارزان در وب سایت دریل تول در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت عمده و خرده بدون واسطه خریداری نمایید.

قیمت دستگاه گردبر چوب ارزان

کاربرد دستگاه گرد بر چوب

اره گرد بر چوب در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد  این دستگاه چوب بر با فشار دادن دکمه مخصوص بر روی آن نیز عمل می کند و با استفاده از همان دکمه نیز خاموش می شود. این اره گرد بر دارای یک نور لیزری است که با استفاده از این نور بر روی آن گذاشته و انواع پوب را برش می دهد. در هنگام استفاده از اره گردبر باید بسیار محتاطانه عمل کرد در غیر اینصورت کوچک ترین اشتباه می تواند صدماتی به کاربر وارد نماید.نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که باید مراقب باشید که در قطعه کار پیچ یا میخی وجود نداشته باشد،چرا که در صورت برخورد تیغ اره با آن ،احتمال آسیب رسیدن به تیغه و کاربر وجود دارد.

قیمت دستگاه گردبر چوب

برای دریافت قیمت روز دستگاه گردبر چوب می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت و کانال تلگرامی ما از این محصول به صورت آنلاین و حضوری می توانید برخوردار شوید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09186495246
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

مدل DWE560 یک اره‌ی برقی است که دارای موتوری با قدرت 1350 وات و سرعت گردشی برابر 5500 دوربردقیقه، عرضه می‌شود. مهم‌ترین ویژگی این دستگاه قابلیت برش زاویه‌ی آن است. با باز کردن قفل پیچ مشکی‌رنگ جلویی محصول، می‌توانید زاویه‌ی صفحه دستگاه را به‌صورت شعاعی و به میزان دلخواه تا 45 درجه تغییر دهید.

خرید اره گردبر دیوالت مدل DWE560

خرید اره گردبر دیوالت مدل DWE560 با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت بازار در …

پاسخی بگذارید

کانال محصولات