قیمت جدید دریل شارژی با بهترین کیفیت

قیمت جدید دریل شارژی با بهترین کیفیت، از برندهای معتبر رونیکس، ماکیتا، بوش و… به صورت عمده و خرده ارائه می شود. دریل های شارژی در انواع چکشی، ساده و… که برای مصارف خانگی، صنعتی و… به فروش می رسد.

کاربرد دریل شارژی

از دریل شارژی برای سوراخ کردن سطوح مختلف مانند گچ، سیمان، چوب و… در مصارف صنعتی و خانگی استفاده می شود. دریل پیچ گوشتی شارژی دارای سری های مختلفی می باشد که برای باز و بسته کردن پیچ های مختلف استفاده می شود.

قیمت جدید دریل شارژی

انواع دریل شارژی

دریل ها در دو نوع برقی و شارژی استفاده می شود. دریل های شارژی ماکیتا، بوش، رونیکس و … در نوع های دریل پیچ گوشتی شارژی، چکشی، ساده و … طراحی و تولید شده اند.

دریل های پیچ گوشتی شارژی دارای سری های مختلف می باشد که از انواع برای باز و بسته کردن انواع پیچ ها استفاده می شود.

دریل های چکشی برای سوراخ کردن سطوح مختلف که استفاده می شود که برای استفاده در سطوح سخت مانند سیمان با وارد کردن نیرو و ضربه راحتتر عمل سوراخ کردن را انجام می دهد.

قیمت جدید دریل شارژی

راهنمای خرید دریل شارژی

توان، نوع و قطر سه نظام، حالت چکشی، حالت گیربکسی دو سرعته، دور در حالت آزاد، ابزار گیر مغناطیسی، نوع باتری و باتری اضافه و نمایشگر مقدار شارژ، مدت زمان نگه داری شارژ، قطر سوراخ کاری در مواد مختلف، قابلیت تنظیم تعداد گشتاور، وزن و ابعاد مناسب، کلید گازی با قابلیت تنظیم دور، لامپ LED، قابلیت تاشوندگی، کیف مناسب حمل، اقلام همراه از موارد متعددی است که خریداران در هنگام خرید دریل شارژی باید مورد بررسی قرار دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما