قیمت گردبر چوب در سال 1400

قیمت گردبر چوب در سال 1400 را با نرخ خیلی پایین تنها و تنها از طریق نمایندگی های فروش آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا دریافت کنید.
این محصولات در انواع برند های معروف موجود است که از عملکرد دقیق و ایده آل بهره می برند. همچنین نیاز همگان را به بهترین نحو ممکن تأمین می کند.
جهت آشنایی بیشتر با این گردبر های چوب همراه ما باشید:

قیمت گردبر چوب در سال 1400

معرفی گردبر چوب:

گردبر چوب از جمله ابزارهای قابل استفاده در سوراخ کاری و حفاری سطوح چوب و فلز می باشد. این ابزارهای گردبر از قطعه اصلی و باکیفیت مته تشکیل شده اند که هدف اصلی آن، ایجاد سوراخ بر روی مواد و مانع از لیز خوردن و‌سپس ثابت ماندن ابزار مربوطه می شود.

این گردبر های چوب دارای انواع مختلف سایز ها و مدل های متعدد است که متناسب با نیاز کاربران سفارش داده می شوند.
به عبارتی دیگر، گردبر چوب محصولی است که بر روی دریل تعبیه می شود و توسط مته ای که دارد عمل سوراخ کردن سطوح را به بهترین شیوه اعمال می کند. به علاوه دارای کاربرد های زیادی است.

قیمت گردبر چوب در سال 1400

کاربرد گردبر چوب:

چوب برای ساخت و ساز مختلف بدیهی است که یک انتخاب معمول تاریخی به عنوان مصالح ساختمانی و خانگی است. چوب در بسیاری از مناطق مورد نیاز است.
به عنوان نمونه از تولید کلبه های چوبی و عناصر ساختمانی (درها، پنجره ها و سایر موارد) گرفته تا تولید مبلمان، لوازم جانبی و غیره از چوب بری ها مانند گرد بر ها نیاز است.
همچنین این گردبر های چوب برای کتر در صنایع چوبی و نصب و تعبیه موارد در کارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد‌.
از این رو برترین محصولات در استفاده از دریل ها و مته ها محصوب می شود.
وظیفه اصلی این گردبر‌ها همانطور که از نامش پیداست برای دایره برداری یا سوراخ کردن دایره ای سطوح چوبی استفاده می شود.
گذشته از این ها برای ایجاد عبور سیم و کابل های برق کشی، قرار دادن لوله ها روی سطوح، جهت ایجاد پریز و غیره نیز این گردبر ها مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت گردبر چوب در سال 1400

طراحی و ویژگی گردبر های چوب:

گردبر های چوب، دارای طراحی استایل استوانه فلزی است که از دندانه های تیز و‌ قدرتمند تشکیل شده است. همچنین بر روی بدنه آن، رابط یا همان محور تعبیه شده که جهت اتصال به دریل طراحی شده است.

قیمت گردبر چوب در سال 1400

قیمت گردبر چوب در سال 1400

در فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا انواع و اقسام سایز و برند های معروف گردبر چوب به فروش می رسد که متناسب با قطر مورد نظر کاربران سفارش داده می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گرد برد ها و همچنین قیمت پایین آنان با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما