ابزار آلات ساختمانی
خانه / اره گردبر / قیمت گردبر آهن ماکیتا

قیمت گردبر آهن ماکیتا

قیمت گردبر آهن ماکیتا با بهترین کیفیت و ارزان ترین نرخ بازار در وب سایت دریل تول موجود می باشد و شما می توانید از طریق شماره های درج شده این محصول را بدون واسطه خریداری نمایید.

قیمت گردبر آهن ماکیتا

کاربرد گردبر آهن ماکیتا

گرد بر آهن ماکیتا برای کارهای نجار و آهنگری بیشترین کاربرد را دارد. گرد بر آهن ماکیتا برای برش های طولی، عرضی و ایجاد شیار های چوب و آهن بیشترین کاربرد را دارد. اره دیسکی ماکیتا قابلیت برشکاری  اریب ۵۶ درجه به چپ را دارد و علاوه برآن می تواند در زاویه ۹۰ درجه تا عمق ۶۳/۵ میلی متر سطوح هایی مانند چوب را برش دهد با پیشرفت تکنولوژی و ساخت اینگونه اره ها در اتلاف وقت کاربر صرف جویی شده و از سرعت بیشتری در حین برش، اره های گردبر برخوردار هستند. همچنین بدنه اره دیسکی ماکیتا، از یک  پوشش ایمنی  برخوردار است که در حین برشکاری ایمنی کاربر را تضمین می کند.

قیمت گردبر آهن ماکیتا

قیمت گردبر آهن ماکیتا در وب سایت دریل تول از نرخ پایین تری برخوردار است و شما در هرکجای ایران هستید می توانید این محصول را به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده به وسیله کارشناسان فروش ما این را خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09186495246
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

مدل DWE560 یک اره‌ی برقی است که دارای موتوری با قدرت 1350 وات و سرعت گردشی برابر 5500 دوربردقیقه، عرضه می‌شود. مهم‌ترین ویژگی این دستگاه قابلیت برش زاویه‌ی آن است. با باز کردن قفل پیچ مشکی‌رنگ جلویی محصول، می‌توانید زاویه‌ی صفحه دستگاه را به‌صورت شعاعی و به میزان دلخواه تا 45 درجه تغییر دهید.

خرید اره گردبر دیوالت مدل DWE560

خرید اره گردبر دیوالت مدل DWE560 با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت بازار در …

پاسخی بگذارید

کانال محصولات