قیمت مته الماسه 8 میلیمتری بوش

قیمت مته الماسه 8 میلیمتری بوش را می توانید با ارزان ترین قیمت بازار در وب سایت اینترنتی ما به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

قیمت مته الماسه 8 میلیمتری بوش

کاربرد مته الماسه

مته پر کاربرد ترین ابزار برای سوراخ کردن انواع دیوار و سطوح می باشد و در انواع جنس تولید و روانه بازار شده است ولی امروز ما در مورد مته الماسه صحبت می کنیم. این نوع مته ها مته های الماسه هستند که بر روی قسمت نوک مته با قطعات بسیار سختی به نام الماسه پوشانده شده است. در صورتی که برای سوراخکاری فلزات از مته الماسه استفاده شود، ذوب خواهد شد و از بین خواهد رفت.
مته ساده تنها برای حرکت چرخشی طراحی شده‌ اما مته الماسه علاوه بر حرکت چرخشی به صورت چکشی هم عمل می‌کند. همچنین سری الماس شکل این مته باعث می‌شود قدرت نفوذ بالایی در مواد با درجه سختی بالا داشته باشد؛ به همین دلیل مته الماسه نسبت به مته ساده راحت‌تر سنگ و مصالح ساختمانی را سوراخ می‌کند.

قیمت مته الماسه 8 میلیمتری بوش

انواع مته الماسه

  • مته های الماسه در دو نوع دو الماسه و چهار الماسه عرضه می شوند و لازم است برای سوراخکاری مصالح، به جز حرکت چرخشی با حرکت ضربه ای یا چکشی هم همراه باشند.
  • مته های الماسه از نظر شکل قسمت انتهایی یعنی قسمتی که در ابزارگیر قرار می گیرد به انواع مته الماسه ته گرد، مته الماسه چهار شیار و مته الماسه پنج شیار تقسیم بندی می شوند. مته های معمولی بر روی دریل های معمولی نصب می شوند و مته های چهار شیار و پنج شیار را باید بر روی دریل های بتن کن نصب نمود و به سوراخکاری پرداخت.
  • مته الماسه چهار شیار رونیکس مدل RH-5924
  • مته الماسه برند اینکو مدل DBF11110011

قیمت مته الماسه 8 میلیمتری بوش

برای دریافت قیمت روز مته الماسه 8 میلیمتری بوش می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت از این محصول مطله شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما