قیمت خرید مستقیم دریل سه کاره ساخت چین

قیمت خرید مستقیم دریل سه کاره ساخت چین را در سایت ما مشاهده کنید با خرید مستقیم دریل سه کاره ساخت چین از نمایندگی آن هزینه کمتری برای آن پرداخت کنید و بهترین دریل سه کاره ساخت چین را خریداری نمایید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

امروزه شاهد تنوع زیادی از انواع دریل‌ ها با کاربردهای متفاوت هستیم. در حالت کلی دریل‌ ها به سه دسته‌ ی بادی، دستی و برقی تقسیم می‌شوند. دریل‌ های دستی، نوعی از دریل‌ ها هستند که با نیروی دست کار می‌کنند. انرژی مورد نیاز دریل‌ های بادی هم از طریق فشار باد حاصل از کمپرسورها تأمین می‌ شود. اما مهم‌ ترین و متنوع‌ ترین دسته‌ ی دریل‌ ها، نوع الکتریکی آن‌ ها است که رایج‌ ترین نوع دریل‌ ها هم محسوب می‌ شوند.

دریل سه کاره ساخت چین

دریل سه کاره ساخت چین

دریل سه کاره ساخت چین قابلیت چکش تخریب، چرخشی-چکشی و چرخشی ساده را دارد دارای کیف، ذغال اضافه، دو عدد قلم تیز و تخت، 3 عدد مته چهار شیار، مته کاری در بتن 28 میلی متر، مته کاری در فولاد 13 میلی متر و سرعت در حالت آزاد 0-1100 دور در دقیقه می باشد. این دریل سه کاره قابلیت کار با قلم های چهار شیار را دارا است.دارای کارت گارانتی است وزنی سبک دارد که به راحنتی قابل حمل وجابه جایی است این نوع دریل با کیفت و استاندارد می باشد این دریل سه کاره دقت کاری بالایی دارد .کار با آن بسیار راحت و آسان و حرفه ای می باشد .این دریل قابلیت کارایی بالای در چند کار را دارد و برای فعالیت های مختلفی مناسب می باشد.

دریل سه کاره ساخت چین

انواع دریل ساخت چین

  • دریل سه کاره
  • دریل بتن کن
  • دریل چکشی
  • دریل ضربه ای
  • دریل سرکج
  • دریل ستونی
  • و انواع دیگر دریل ها

برای خرید این نوع دریل سه کاره می توانید با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی زیر تماس بگیرید

و ثبت سفارش نمایید در این سایت انواع ابزار آلات الکتریکی دیگر هم موجود می باشد .

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما