قیمت جدید انواع سنگ فرز در بازار

قیمت جدید انواع سنگ فرز در بازار با مدل های متنوع که دارای کاربردهای سنگ بری و فلز بری هستند را با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا تهیه کنید. ابزارهای شرکت های معتبر بوش، ماکیتا، توسن، رونیکس، نک و آاگ را با قیمت مناسب خرید کنید.

کاربرد سنگ فرز

سنگ فرز یک نوع ابزار است که برای برش، تراش کاری، پرداخت سطوح و پولیش کردن استفاده می‌شود. یک موتور دارد که یک دیسک یا برس یا چیزی مشابه به سر آن بسته می‌شود و با حرکت موتور، دیسک شروع به دوران با سرعت بسیار بالایی می‌‌کند. این وسیله برای اولین بار در سال ۱۹۵۴ میلادی در آلمان ساخته شد.

 اصلی ترین استفاده کنندگان این ابزار کارگران ساختمانی و صنعتگران فلز کاری هستند اما در صنایع دیگر و حتی برای استفاده در منازل وسیله بسیار کاربردی و با ارزشی است. امکان تعویض صفحه سنگ فرز باعث می‌شود بتوان از آن در کارهای بسیار متنوع و مختلفی استفاده کرد. علاوه بر صفحات مختلفی که برای این دستگاه ساخته شده انواع فرچه‌ها در اشکال گوناگون و با جنس‌های مختلف، تیغه‌های الماسه و صفحات سنباده زن نیز وجود دارد که کمک می‌کند.

قیمت جدید انواع سنگ فرز در بازار

 

فروش انواع سنگ فرز در مدل های مختلف

 • مینی فرز
 • فرز انگشتی
 • اور فرز
 • سنگ فرز سنگ بری
 • فرز آهن بری
 • فرز مینیاتوری
 • سنگ فرز همه کاره

قیمت جدید انواع سنگ فرز در بازار

نکات مورد توجه  در انتخاب و خرید سنگ فرز

مطمئناً هر کدام از ما می خواهیم خریدی انجام دهیم که طول عمری طولانی و هزینه نگهداری کمتری داشته باشد. محکم باشد و راحت تر بتوان از آن استفاده کرد. در خرید سنگ فرز نکاتی وجود دارد که باید به آن ها دقت کنید.

 1. منبع تغذیه
 2. قدرت
 3. قابلیت استفاده طولانی مدت
 4. مقاومت و استحکام
 5. حمل آسان
 6. سرعت چرخش صفحه
 7. اندازه صفحه
 8. نوع کاربرد
 9. وزن
 10. راحتی هنگام کار
 11. چپ دست یا راست دست بودن
 12. میزان لرزش
 13. شرکت سازنده

قیمت جدید انواع سنگ فرز در بازار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما