ابزار آلات ساختمانی
خانه / دسته‌بندی نشده / شرکت پخش انواع قطره چکان کشاورزی

شرکت پخش انواع قطره چکان کشاورزی

آیا می خواهید با شرکت پخش و فروش انواع قطره چکان های کشاورزی در مارک های مختلف ایرانی و خارجی آشنا بشوید؟ بهترین قطره چکان های کشاورزی در مدل های دبی ثابت و متغییر عرضه می گردد.
قطره چکان یکی دیگر ای لوازم بسیار مهم در امر آبیاری کشاورزی و بخصوص آبیاری قطره ای می باشد که در چند سال گذشته به دلیل اینکه این روش آبیاری بیشترین استفاده رو بین کشاورزان داشته است و اکثر سیستم های آبیاری استفاده از قطره چکان های کشاورزی برای زمین های باغبانی مورد استفاده قرر می گیرند و شما عزیزان برای خرید می توانید با شرکت های پخش انواع قطره چکان های دبی ثابت مانند نتافیم و یورو دریپ در تماس باشید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبایل: ۰۹۱۸۶۴۹۵۲۴۶
شماره تلفن ثابت: ۰۸۷۳۶۲۱۲۶۳۸
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09186495246
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

جعبه بکس یک ست ابزار کامل است که انواع بکس و آچار بکس ها در داخل آن قرار دارد معمولا جعبه بکس ها از یک دسته جغجغه 90 درجه و تعدادی سری درسایزهای مختلف ساخته شده که هر کدام برای باز و بسته کردن پیچ و مهره ها با شکل های خاص کاربرد دارد همچنین به جعبه بکس ها ست جعبه بکس نیز می گویند و علاوه بر آن برخی از ست های جعبه بکس دارای یک دسته ی کمکی هندلی و t شکل هستند که سهولت کاربر را برای دسترسی به نقاط های غیر قابل دسترس فراهم می کند .

خرید جعبه بکس کامل با بهترین قیمت

خرید جعبه بکس کامل با بهترین قیمت و ارزان ترین قیمت بازار می توانید از …

پاسخی بگذارید

کانال محصولات