خرید مته گردبر آهن سایز 15 میلیمتر

خرید مته گردبر آهن سایز 15 میلیمتر با بهترین کیفیت و با ارزان ترین قیمت بازار در وب سایت اینترنتی ما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت با ارزان ترین نرخ بازار به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

خرید مته گردبر آهن سایز 15 میلیمتر

کاربرد مته گردبر آهن سایز 15 میلیمتر

مته گرد بر آهن با بهترین کیفیت در سایز 15 میلیمتر نیز تولید شده است. مته گرد بر آهن سایز 15 میلیمتر به صورت استوانه ای با لبه دندانه دار طراحی شده که این دندانه ها برای ایجاد حفره در اندازه های که طراحی شده مورد استفاده قرار می گیرد و از همه مهمتر برای برش دایره ای مورد استفاده قرار می گیرد.
سر دیگر مته گرد بر آهن به گونه ای طراحی شده است که توسط یک سه نظام نگه داشته شود. طیف گسترده ای از گردبر های آهن را دارد.
مته گردبر آهن نه تنها برای برش فلز، بلکه برای برش چوب نیز مناسب است. گردبر آهن در دو متریال فولاد HSS و HSSE-Co 8 (8% کبالت) موجود می باشد. اکثر کاربران این مته را برای اکثر کارهای خود ترجیح می دهند زیرا با مواد مختلف سازگار است. همچنین به دلیل تغییر شیار دندانه ها، سریع تر و نرم تر و با کاهش لرزش می رود.

مزایایی گردبر آهن

  • گردبرها دارای دو نوع فولادی مختلف هستند که به یکدیگر متصل شده تا لبه انتهای برش اره سوراخ را تشکیل دهند. فولاد مستحکم به یک فولاد نرم متصل می شود تا لبه ای بادوام تشکیل دهد و بسیاری از مواد را بریده و به عمر طولانی کمک می کند.
  • فولاد با استحکام به دلیل خاصیت مقاومت در برابر سایش در لبه بیرونی استفاده می شود و لبه برش دندانه ها را تشکیل می دهد.
  • یک گردبر آهن خوب به راحتی مواد نرم تری مانند اقلام پلاستیکی و چوبی و همچنین مواد سخت تر مانند فولاد و فولاد ضد زنگ را برش می دهد.
  • سازندگانی مانند میلواکی تنها از فولاد پرسرعت Matrix II در ساخت این گردبرها استفاده می کنند. Matrix II حاوی تقریباً 8٪ کبالت برای کمک به حفظ سختی دندانه در دمای عملیاتی بالا است که به حفظ تیزی لبه برش دندان کمک می کند.

خرید مته گردبر آهن

برای خرید مته گردبر آهن می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما