خرید انواع جعبه بکس با بهترین قیمت

خرید انواع جعبه بکس با بهترین قیمت در وب سایت اینترنتی ما با تخفیف ویژه پاییزه از طریق شماره های درج شده در وب سایت به فروش می رسد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

جعبه بکس یک ست ابزار کامل است که انواع بکس و آچار بکس ها در داخل آن قرار دارد معمولا جعبه بکس ها از یک دسته جغجغه 90 درجه و تعدادی سری درسایزهای مختلف ساخته شده که هر کدام برای باز و بسته کردن پیچ و مهره ها با شکل های خاص کاربرد دارد همچنین به جعبه بکس ها ست جعبه بکس نیز می گویند و علاوه بر آن برخی از ست های جعبه بکس دارای یک دسته ی کمکی هندلی و t شکل هستند که سهولت کاربر را برای دسترسی به نقاط های غیر قابل دسترس فراهم می کند .

کاربرد جعبه بکس

جعبه بکس یکی از پک های ابزار های کاربردی می باشد که در انواع برند های ایرانی و خارجی تولید شده است. طراحی باریک دسته بکس ها کمک می‌کند که خستگی دست حین انجام کار کمتر شود. اکثر آچار بکس ها با ساختار فولاد و روکش کروم هستند، که آن‌ها را در برابر خوردگی و زنگ زدن محافظت می‌کند و در برابر انجام چندین و چند باره کار های سخت به اندازه کافی مقاوم می‌سازد؛ و دوام بالایی به آن می‌دهد.
اندازه‌ها و نشانه های حک شده بر روی بکس ها، دیدن و برداشتن اندازه درست، حتی در شرایط نور کم، را ممکن ممکن کرده است.

خرید انواع جعبه بکس

برای خرید انواع جعبه بکس می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی ما این محصول را به صورت عمده و خرده تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما