ارزانترین قیمت اره موتوری در بازار

ارزانترین قیمت اره موتوری در بازار را می توانید در وب سایت اینترنتی ما با بهترین کیفیت در برند های مختلف به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

ارزانترین قیمت اره موتوری در بازار

کاربرد اره موتوری

اره موتوری یا همان اره زنجیری یکی از دستگاه های است که یک موتور بنزینی تک سیلندر کوچک می باشند، البته بعضی از مدل های اره موتوری دارای موتور الکتریکی بوده که توان خود را از کابل متصل به برق یا باتری دریافت می کنند، هستند.
زنجیر اره موتوری کمی شبیه به زنجیر دوچرخه می باشد و اطراف چرخ دنده زنجیر حدود 30 دندانه خیلی تیز از جنس آلیاژ فولاد سخت کاری شده قرار گرفته است که در فواصل معینی نصب شده است.
در داخل موتور یک پیستون در داخل سیلندر حرکت رفت و برگشتی را انجام می دهد و این حرکت باعث وارد شدن نیرو و حرکت شاتون می شود. شاتون حرکت خطی پیستون را به حرکت دورانی تبدیل کرده و باعث چرخش میل لنگ می شود. میل لنگ به واسطه یک کلاچ گریز از مرکز به یکی از چرخ دندانه های روی زنجیر متصل بوده که نهایتاً باعث چرخش زنجیر می شود.

مزایایی اره موتوری

  • دارای اره موتوری سرعت بالای آن است.
  • برای بریدن الوار و درختان با اره دستی کار بسیار سختی است که با استفاده از اره موتوری به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. با یک حساب سرانگشتی می توان به این نتیجه رسید که چطور برش با استفاده از اره موتوری 5 تا 10 بار سریع تر انجام می گیرد.
  • حال برش کل تنه درخت حداقل 10 برابر از لحاظ زمانی بیشتر به طول می انجامد این در صورتی است که انرژی شما ثابت باشد و تیغه شما ذوب نشود. با این حساب استفاده از اره موتوری 10 برابر بیشتر در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده اید.
  • زنجیر با چوب برشی به اندازه 0.5 میلیمتر ایجاد می کند. این به این معنی است که زنجیر باید 600 بار از چوب عبور کند.
  • حال اگر از یک اره موتوری پر قدرت با سرعت 2800 دور / دقیقه (برای ساده سازی 3000 دور) استفاده کنیم.
  • از لحاظ تئوری فقط در عرض 20 ثانیه این 600 بار عبور از چوب و قطع کامل درخت انجام می شود.

ارزانترین قیمت اره موتوری در بازار

ارزانترین قیمت اره موتوری در بازار را می توانید با بهترین کیفیت از طریق شماره های درج شده در وب سایت از این محصول مطلع شوید و آن را با ارزان ترین نرخ بازار به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما